Spotkanie “Wzór na konkurencję” oraz “Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP”

Jako mikro, mały i średni przedsiębiorca działający w jednym z 5 województw Polski Wschodniej możesz otrzymać 100 tysięcy złotych na przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej a następnie nawet 3 mln złotych na wsparcie w zakresie wykorzystania procesów wzorniczych i wprowadzania na rynek nowych produktów.

25 października 2018 r. w Lawendowym Dworku w Lublinie obędzie się spotkanie podczas którego przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości omówią zasady ubiegania się o dotacje w ramach trwających obecnie konkursów.  Eksperci omówią kryteria, przedstawią sposób wypełniania wniosku i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.  Przyjdź i dowiedz się jakie wsparcie możesz uzyskać w ramach poddziałania “1.3.2 POPW Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP”.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy na spotkanie na: http://www.parp.gov.pl/spotkanie-informacyjne-dla-wnioskodawcow-dzialan-wzor-na-konkurencje-oraz-tworzenie-sieciowych-produktow-przez-msp-lublin 

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram